Články

Co nabízí černý pátek 2019 designérům?

Pojďme zkusit udělat společný článek, kde budeme zveřejnovat tipy na to, co si designéři mohou koupit se slevou na černý pátek — 27. 11. 2019. Může se jednat o tipy na software, hardware, písma či cokoli co souvisí s prací designéra. Svoje tipy posílejte na redakce@designportal.cz nebo na náš Facebook. Postupně je sem budeme přidávat.


Adobe

U Adobe si můžete pořídit celoroční předplatné komplet balíku se 40% slevou za 36,29 EUR (původní cena 60,49 EUR). V ceně ja 100 GB úložiště a nabídka platí do 29. 11.

 Sleva 40 %
 Web akce


Affinity

Affinity nabízí slevy 30 % na cokoli ze svého e-shopu. Slevy se týkají Affinity Publisher, Photo i Designer. Se slevou lze pořídit i výukové knihy.

 Sleva 30 %
 Web akce


Apple

U Apple dostanete k vybraným produktům dárkový poukaz až na 4800 Kč. Jaké produkty to konkrétně budou Apple odhalí až 27. 11. Akce potrvá do pondělí.

 Poukaz až na 4800 Kč
 Web akce


Creative Market

Creative Market nabízí balíček vybraných produktů se slevou 99 %. V balíčku najdete templaty, mockupy, štěřce, ikonky, textury, písma a mnoho dalšího. Mělo by se jednat o nejžádanější věci za rok 2019, ale před koupí doporučujeme pozorně proklikat ukázky toho co dostanete.

 Balíček 21 $
 Web akce

 


Superior Type

Písmolijna Superior Type na jeden den dá slevu na všechna svá písma 55 %.

 Sleva 55 %
 Web akce


Svoje tipy posílejte na redakce@designportal.cz nebo na náš Facebook.


Photo by Ales Nesetril on Unsplash