Články

Vyhrajte betonové hodiny, stírací mapu světa, nebo odšťavňovač ve tvaru vesmírné rakety Philippa Starcka

Ve spolupráci s obchodem Buydesign jsme pro vás připravili originální soutěž. Nejdřív jsme chtěli z velké nabídky designových výrobků a dárků  vybrat jeden, o který budeme hrát. Nakonec jsme ale vybrali tři nejoriginálnější a rozhodli jsme nechat výběr na vás — sami si vyberete, co vám pošleme v případě, že vyhrajete. Abyste tedy vyhráli, stačí odpovědět na dvě jednoduché otázky (nebojte, budeme napovídat) a pak si vybrat, která z výher se vám líbí nejvíc.

Hledáš něco výjimečného nebo si chceš vyšperkovat bydlení? Mrkni do Buydesignu a najdeš, co potřebuješ!

O co hrajeme?

Betonové hodiny jsou nápadem českého designera Jakuba Velínského, který proměnil surový beton do neobyčejných a funkčních produktů. Betonové výrobky nacházejí uplatnění v moderní architektuře i designu. Kdo miluje industriání design, toho betonové hodiny Jakuba Velinského osloví na první dobrou.

Chystáte se procestovat svět anebo hledáte originální dárek pro přítele cestovatele? Tahle mapa ještě nikdy nezklamala. Sestřete všechny procestované destinace a těšte se na nové. Na mapě je možné dělat si poznámky přiloženým stíracím fixem.

Ikonický odšťavňovač Juicy Salif navrhl designér Philippe Starck pro značku Alessi. Geniálně promyšlený odšťavňovač, připomínající kosmickou raketu, je zároveň uměleckým objektem.

Soutěž již skončila

Soutěž proběhla od 13. do 20. listopadu 2017.  Výherce bude oznámen do 27. listopadu 2017.

Zdroj a foto: buydesign.cz